Airfel Kombi Arıza Kodları

İstanbul genelinde birçok markanın ürünleriyle ilgili çözüm sağlayan firmamız Airfel kombi arıza kodları ile ilgili aşağıda yer alan hatalar hakkında siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmekte ve sorunun çözümü ile ilgili yolları sizlerle paylaşmaktadır. Olası meydana gelebilecek tüm hatalarla ilgili olarak firmamızdan her zaman profesyonel hizmet alabilir, dilediğiniz zaman alanında nitelikli, sektörel tecrübesi en üst seviyelerde bulunan ekibimizden anında çözüm alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen bizimle iletişime geçmektir.

Airfel Kombi C20 Hatası Arızası Kodları

Airfel markasına ait ürünlerde görülen bu durum kaloriferlerin gidiş boruları üzerinde yer alan NTC adı verilen sensörde meydana gelen arızalardan, kısa devre durumlarından dolayı kaynaklanmaktadır. Anakart bu durumlar sonucunda bu hatayı vermektedir. Kombi C20 hatası arızası ile ilgili olarak RESET tuşuna basıp 2 saniye beklemeniz gerekmektedir. Eğer kom arıza durumundan çıkmazsa da firmamızı arayarak konuyla ilgili teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C40 Hatası Arızası Kodları

Airfel markasına ait ürünlerde meydana gelen bu arıza durumu kaloriferlerin dönüş boruları üzerinde yer alan NTC adı verilen sensörün arızalanmasından kaynaklanmaktadır. Kombi C40 arızası hatası ile ilgili olarak bu durumda yapmanız gereken RESET tuşuna elinizi basılı tutarak 2 saniye süresince beklemenizdir. Sonrasında cihaz arıza durumundan çıkmazsa firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C28 Hatası Arızası Kodları

Airfel markasına ait ürünlerde görülen bu hata durumu baca gazı sensöründe arıza olduğu anlamına gelmektedir. Kombinin baca gaz sıcaklığını okuyamadığını temsil etmektedir. Kombi C28 hatası arızası durumunda yapmanız gereken RESET tuşuna parmağınızı bastırıp 2 saniye beklemenizdir. Sonrasında hata devam ederse firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C78 Hatası Arızası Kodları

Airfel marka ürünlerde meydana gelen bu arıza durumu basınç sensöründe meydana gelen olası arızalardan kaynaklanmaktadır. Kombi C78 hatası arızası ile ilgili olaraksa kombinin su basınç değerini okuyamadığını bilmeniz gerekmektedir. RESET tuşuna parmağınızı bastırıp 2 saniye bekleyin sonrasında hata devam ederse firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C50 Hatası Arızası Kodları

Airfel markalı ürünlerde meydana gelen bu durum plakalı eşanjör üzerinde yer alan NTC adı verilen sensörün arızalanması, kısa devre yapması sonucunda anakartın arıza vermesi durumudur. Kombi C50 hatası arızası ile ilgili olarak RESET tuşuna parmağınızı bastırıp 2 saniye beklettikten sonra hata devam ederse firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C1 05 Hatası Arızası Kodları

Airfel markasına ait ürünlerde görülen bu durum genelikle hava atma programının etkin olduğunu göstermektedir. Kombi C1 05 hatası arızası durumunda ekran genellikle anahtar sembolü belirmekte ve belirli bir süreç sonrasında kombi normal haline dönmektedir. Eğer aksi bir durum olursa da firmamızı ayarak konuyla ilgili teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C1 11 Hatası Arızası Kodları

Airfel markasına ait ürünlerde görülen bu durum ısı sensörleri üzerinde yer alan okunan değerin belirtilen limiti aşması sonucunda görülmektedir. Kombi C1 11 hatası arızası ile ilgili olarak RESET düğmesine parmağınızı bastırarak 2 saniye beklemelisiniz, sıfırlama tuşu sonrasında cihazın yeniden devreye girmesini beklemelisiniz. Eğer hata devam ederse durumla ilgili olarak firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C1 10 Hatası Arızası Kodları

Airfel markalı ürünlerde görülen bu durum kalorifer içerisinden geçen suyun 93 santigrat derece olduğunu ya da bu değeri aştığını belirtmekte, bunun sonucu olarak da limit termostatın emniyet açısından devreye girip kombiyi kapatması sonucu gerçekleşmektedir. Kombi C1 10 hatası arızası ile ilgili olarak ise Sıfırlama tuşuna basıp sonrasında kombinizin devreye girmesini beklemelisiniz. Aksi bir durum olması durumunda da firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C1 33 Hatası Arızası Kodları

Airfel markalı ürünlerde bu durum genellikle brülörde alev oluşumu durumunda, kontrolde olası sorun olması durumunda anakartın hata vermesine neden olmaktadır. Kombi C1 33 hatası arızası ile ilgili olarak sıfırlama tuşuna basıp kombinin devreye girmesini beklemeniz gerekmektedir. Hata devam ederse de firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C1 17 Hatası Arızası Kodları

Airfel markalı ürünlerde meydana gelen bu durum kalorifer devresinde bulunan su basınç değerinin yüksek olduğunu belirtmektedir. Kombi C1 17 hatası arızası ile ilgili olarak kombi su değerini LCD ekrandan takip ederek su basınç değeri 1.5 olana kadar boşaltmanız gerekmektedir. Bunun sonucunda hata devam ederse firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C1 18 Hatası Arızası Kodları

Airfel markalı ürünlerde görülen bu durum kalorifer devresinde bulunan su basınç değerinin düşük olduğunu ifade etmektedir. Kombi C1 18 hatası arızası ile ilgili olarak kombinizin suyunu LCD ekrandan takip ederek su basınç değeri 1.5 olana kadar doldurmanız gerekmektedir. Bunun sonucunda sorun devam ederse firmamızı hemen arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C1 54 Hatası Arızası Kodları

Airfel markalı ürünlerde görülen bu durum hatanın geçici olduğunu ifade etmektedir. Kombi C1 54 hatası arızası olması durumunda kombinizin belirli bir aralıktan sonra tekrar çalışmaya geçeceğini bilmelisiniz. Ancak bu sorun kendisini sürekli yenilemeye başlarsa da firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C1 29 Hatası Arızası Kodları

Airfel markalı ürünlerde görülen bu durum fanın durması sonucunda görülmektedir. Kombi C1 29 hatası arızası durumunda mutlaka firmamızı hemen arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Airfel Kombi C1 30 Hatası Arızası Kodları

Airfel markalı ürünlerde görülen bu durum baca gazı sıcaklık değerinin 80*90 derece olduğu durumlarda görülmektedir. Kombi C1 30 hatası arızası sık sık oluşmaya başlaması durumunda firmamızı hemen arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi C1 56 Hatası Arızası Kodları

Airfel markalı ürünlerde meydana gelen bu arıza durumu genellikle karta giden besleme adı verilen voltajın bir sorunla karşılaşması sonucu ortaya çıkmaktadır. Kombi C1 56 hatası arızası yoğun olarak oluşmaya başlarsa mutlaka firmamızı hemen arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Summary
Airfel kombi hata kodları arızası
Article Name
Airfel kombi hata kodları arızası
Description
İstanbul genelinde birçok markanın ürünleriyle ilgili çözüm sağlayan firmamız Airfel kombi arıza kodları ile ilgili aşağıda yer alan hatalar hakkında siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmekte ve sorunun çözümü ile ilgili yolları sizlerle paylaşmaktadır. Olası meydana gelebilecek tüm hatalarla ilgili olarak firmamızdan her zaman profesyonel hizmet alabilir, dilediğiniz zaman alanında nitelikli, sektörel tecrübesi en üst seviyelerde bulunan ekibimizden anında çözüm alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen bizimle iletişime geçmektir.
Author
Publisher Name
kombi acil servisi
Publisher Logo