Arçelik kombi hata arıza kodları

Arçelik Kombi Arıza Kodları

İstanbul genelinde farklı birçok markanın ürünlerinde meydana gelebilecek olası arıza hata durumları ile ilgili olarak profesyonel çözümler üreten firmamız Arçelik kombi arıza kodları ile ilgili olarak aşağıda yer alan hatalarla ilgili olarak siz değerli müşterilerini bilinçlendirip, sorunların çözümleri ile ilgili yolları sizlerle paylaşmaktadır. Karşılaşacağınız hatalarlal ilgili olarak firmamızdan her zaman profesyonel hizmet alabilir, firmamızı her zaman kalıcı çözümler için arayabilirsiniz.

Arçelik Kombi E01 Arızası Kodu

Arçelik kombi e01 arızası kombilere gelen gazın kesilmesi durumunda kombinin kendisini emniyete alması ile görülmektedir. Bu sorunla karşılaşırsanız R tuşuna basıp 2 saniye beklemeniz gerekmektedir. 3 defa reset atmanız halinde sorun devam ederse ve bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Arçelik Kombi E02 Arızası Kodu

Arçelik kombi e02 arızası suyun sıcaklık değerinin artması, cihaz içerisinde yer alan NTC sensörünün devreye girmemesi durumunda cihazın kendisini emniyete almasıyla ortaya çıkmaktadır. Böyle bir durumda kombinizin petek vanasını kontrol ederek en az 3 tanesinin açık olmasına dikkat etmelisiniz. 20 dakikalık bir süre kombinin elektriğini kapayarak kombinizi açmanız sonrasında resetlemeniz gerekmektedir. Eğer sorun devam ederse de bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Arçelik Kombi E03 Arızası Kodu

Arçelik kombi e03 arızası kombinize yerleştirilmiş olan hava basınç anahtarının atıkgaz çıkışı ve taze hava girişinde geri tepme gibi olası bir hata sonucunda görülmektedir. Bu durumda cihazınız kendisini emniyete alarak hata kodu vermektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Arçelik Kombi E04 Arızası Kodu

Arçelik kombi e04 arızası kombinizin alev ayarlarında bir arızalanma durumu olduğunda görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Arçelik Kombi E05 Arızası Kodu

Arçelik kombi e05 arızası kombinizin tesisat sensöründe olası bir problem olması durumunda görülmektedir. Bu durumda kalorifer NTC sinin değiştirilmesi için bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Arçelik Kombi E06 Arızası Kodu

Arçelik kombi e06 arızası kombinizin kullanım suyu sensöründe olası bir arızalanma olduğunda görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Arçelik Kombi E10 Arızası Kodu

Arçelik kombi e10 arızası ile karşılaşmanız durumunda sistem basıncını kontrol etmeniz gerekmektedir. Tavsiye edilen su barı seviyesi 1,5 ile 2,0 arasında olmalıdır. Bu hatayla karşılaşmanızda R tuşuna basarak 2 saniye basılı tutmanız gerekmektedir. Sonrasında sorun devam ederse bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Arçelik Kombi E25 Arızası Kodu

Arçelik kombi e25 arızası kombiniz uzun süreli kapalı kaldığı zaman görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Arçelik Kombi E26 Arızası Kodu

Arçelik kombi e26 arızası kombiniz uzun süreli kapalı kaldığı zaman görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.