bahçelievler kombi servisi

Bahçelievler’de Kombi Servisi mi arıyorsunuz?

Firmamız çok eski senelerden başlayan sektörel tecrübesini, bugün de Bahçelievler’de kombi servisi olarak aynı kalitede devam ettirmektedir. Kombi servisi alanında işinde oldukça deneyimli ekibi, profesyonel kadrosu ile ilçede ve ilçeye bağlı bulunan mahallelerin genelinde birçok iş sürecini birlikte sürdürmektedir. Her sene kış aylarında en sadık dostumuz olan kombilere, kombi servislerini çağırarak gereken özeni göstermeniz gerekmektedir. Kombilerle ilgili bakımların mutlaka uzman kişiler ya da bu alanda yetkili firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Kombi içerisinde yer alan, basınç bulunduran ayrıca basınç sistemi ile birlikte ısınan suyun devir daim ettirilip çalışmasına olanak sunan, kurulmuş olduğu ortamı ısıtan araçlar olmasından dolayı da bu sistemler uzmanlık gerektirmekte, kombi servisi uzmanları tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir. Genel olarak baktığımızda ise kombilerin parçaları, belli başlı olmuş olsa da içerikleri ve birbirlerine olan bağlantıları karmaşık bir yapıda bulunmaktadır. Kombi servisi Bahçelievler’de hizmetlerini yürütürken gerekli görülmedikçe kombilerin kapakları açılmamalı, kullanıcıların alanı dışında kalan bölgelere yetkili kişiler dışında kimse dokunmamalıdır. Müşterilerimize her zaman söylemiş olduğumuz gibi kombiler genel olarak balkon bölgelerine kurulmalı, kapaklı yapıda yer alan dolaplarla korunaklı bir yapıya bürünmelidir.

bahçelievler kombi tamiri

bahçelievler kombi tamiri

Bahçelievler Kombi Servisinde İşçilik Garantisi

Kombilerin sorunsuz bir şekilde ısı performanslarını sürdürebilmeleri için alanında uzman, eğitimli ve donanımlı kişiler tarafından senelik rutin bakımdan geçirilmesi gerekmektedir. Birçok kombinin arızalanmasında yer alan en temel sebeplerin başında cihazlara zamanında periyodik bakımlarının yapılmamış olması gelmektedir. Bu durumun önemsenmemesinden dolayı da kombilerin parçalarında oluşan kirler, kombinin çalışma gücünü zorlamaktadır. Baktığımızda ise bu cihazlar hemen hemen tüm evlerde kullanılmaktadır. Bahçelievler kombi servisi süreçlerimiz ise genellikle kış aylarından önce kombilerine bakım yaptırmamış olan müşterilerimizin ürünlerinde görülmektedir. Eğer kış soğuklarında mağduriyet yaşamamak istiyorsanız mutlaka kombilerinizin bakımlarını sezonundan önce yaptırmalısınız. Ekonomik ölçülerde belirli aralıklarda yaptığınız harcama miktarlarını kısmak amacı ile kombilerinizin bakımlarını daha ileri tarihlere ertelerseniz, bu durum cihazınızın çalışma ömrüne ve performansına zarar verecek, düşündüğünüz bir şekilde de kazanç sağlamamış olacaksınız. Kombi servisi Bahçelievler firmaları arasından oldukça tanınan bir şirket olarak her zaman söylemiş olduğumuz gibi, cihazlarınızın bakımlarını zamanında yaptırmalı, oluşabilecek büyük çapta arızaları bir nebze de olsa garanti altına almalısınız. Firmamız bölgede yapmış olduğu tüm çalışmalara 1 seneye kadar işçilik garantisi sunmaktadır. Firmamızdan tarafınıza gelen ekip arkadaşlarımız cihazınızda yer alan tüm parçaların her birisini ayrı ayrı inceleyerek, su sızdırma durumu ile ilgili tespit yapmaktadır. Birçok adım izlendikten sonrasında ise tespit yapılıp, arıza giderilmektedir.

bahçelievler kombi kart tamiri

bahçelievler kombi kart tamiri

Bahçelievler Kombi Servisinde Garanti Sunuyoruz

Firmamız müşterilerine her zaman için kış aylarına girmeden önce özellikle Mart ve Eylül ayları arasında senede bir defa olmak kaydıyla kombilere düzenli bakımlar sunulması gerektiğini bildirmektedir. Kombilerinizden istediğiniz sonucu alabilmeniz adına, tasarruf sağlayabilmeniz için, ayrıca daha az sorun yaşamanız için kış aylarından önce kombide oluşabilecek sorunlar tespit edilerek, kombilerin kullanım ömrünü uzatmak, yüksek verim almak adına bakımların kesinlikle sağlanması gerekmektedir. Bahçelievler kombi servisi süreçlerinde zamanında bakım yaptırmayan müşterilerimiz üründen istediği randımanı almama şikâyetini tarafımıza sık sık duyurmaktadır. Eğer bakım yaptırmazsanız tasarruf edemez, kış aylarında daha fazla sorun yaşar, ayrıca bakımsızlıktan kaynaklanan sebeplerden dolayı da cihazlarınızda masraflarınız artış göstermektedir. Bu durumsa kullandığınız kombilerin ömürlerini kısaltmaktadır. Böyle bir durumda ise kombi bakım süreçlerinde oluşabilecek arızaların tespitlerini yapmak daha da zorlaşmaktadır.

Bahçelievler kombi servisi olarak yapmış olduğumuz çalışmalarsa aşağıda yer aldığı gibidir;

Kombide yer alan mevcut su dışarı aktarılır.

Genleşme tankının havası ölçülür, düşük hava görülürse hava basım uygulaması yapılır.

Brülörlerin temizlikleri sağlanır.

Yanma haznelerinin temizlikleri sağlanır.

Gaz ayar kontrolleri gerçekleştirilir.

Cihaz ise sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır.

İşlemin ilk başında cihazdan boşaltılmış olan su ise yeniden eklenerek, bar seviyesi ise 1,5 seviyesine çıkarılmaktadır.

bahçelievler kombi yedek parça

bahçelievler kombi yedek parça

Bahçelievler Kombi Servisi Olarak Orijinali Bozmuyoruz

Firmamız birçok markanın orijinal parçalarının tedarik sürecini bölge içerisinde müşterilerine sunmakta olup, yapmış olduğu, satışını gerçekleştirmiş olduğu her parçanın montajıyla ilgili 1 seneye kadar işçilik garantisi sunmaktadır. Senelerdir bölgede müşterilerimize birçok markanın ürünlerinde olası parça değişimlerinde hizmet sunduk. Bahçelievler kombi yedek parça hizmetimizle müşterilerimizin en zor zamanlarında hep yanında olduk. Bugün de yine müşterilerimizin olası sorunlarında firmamız günün 7/24 saati hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Kombilerinizde yaşadığınız problemlerle ilgili olarak firmamızı hemen arayabilir, alanında donanımlı personellerimizden anında yardım alabilirsiniz.

bahçelievler kombi hizmeti

bahçelievler kombi hizmeti

Bahçelievler Kombi Servisi Olarak Satışta Sağlıyoruz

Bahçelievler kombi servisi firmamız birçok marka ve ürün modellerine ait kombilerin komple bakımlarını, testlerini yaptıktan sonra müşterilerine firma garantisi ile satışlar gerçekleştirmektedir. Satışını yaptığımız ürünlerin her birisi onaydan geçtikten sonra müşterilerimize sunulmaktadır. Kısa kullanım ömrü bulunan, müşterilerimize problem yaşatacak hiçbir ürünün satışını firmamız gerçekleştirmemektedir. Ayrıca ürünlerimizi müşterilerimize piyasaya göre oldukça uygun rakamlarda sunmaktayız. Kombilerimizle ilgili bilgi almak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz. Bahçelievler kombi servisi talebi için firmamızdan teklif almadan, ürün alımına karar vermeyiniz. Bölgede birçok müşterimiz satmış olduğumuz ürünleri kullanmakta olup, memnuniyetlerini her fırsatta tarafımıza bildirmekte ve çevrelerini de ürünlerimizi tavsiye etmektedirler.

bahçelievler demirdöküm kombi servisi

bahçelievler demirdöküm kombi servisi

Demirdöküm Kombi Servisi Bahçelievler

Marka ısıtma, su ısıtma, iklimlendirme sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmekte olup, 1954 senesinde İstanbul sınırları içerisinde kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze kadar geçen süreç içerisinde ise ülke sanayisinin gelişimine büyük katkılar sağlamıştır. Birçok yeni yatırımı hayata geçirmekle birlikte, tüketicilerine de üstün teknolojiler sunmaktan geri kalmamıştır. Bunun sonucu olaraksa sektöründe kalite her geçen gün daha da yükselmeye başlamıştır. Demirdöküm kombi servisi Bahçelievler içerisinde faaliyetlerini yürüten bir firma olarak, yerli markamıza ait olan ürünlerin tüm periyodik bakımlarını gerçekleştirmekte, ürünler meydana gelen olası durumlara karşı her zaman en kaliteli çözümleri müşterilerimizin ürünlerine uygulamaktayız. Marka, ortaya çıkardığı ürünlerle ülkemizde sektörde lider bir konuma gelmiştir. Bahçelievler Demirdöküm kombi servisi olarak firmamızdan yetkili kıldığımız kişileri alanlarda görevlendirerek servisin gerektirdiği tüm süreçleri Bahçelievler bölgesinde kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Marka 2007 senesinden sonra Vaillant grup bünyesine katılmış olup, bu birleşimin de verdiği güçle iç pazarda liderliğini daha üst seviyelere çıkarmıştır. Ayrıca ihracat alanında da önemli atılımlar gerçekleştirmektedir.

bahçelievler eca kombi servisi

bahçelievler eca kombi servisi

ECA Kombi Servisi Bahçelievler’de Bizden Sorulur!

ECA kombi servisi Bahçelievler firması olarak çok uzun yıllardır ilçe sınırları içerisinde faaliyet sürdürmekteyiz. 2020 senesinde teknolojinin daha da ilerlemesi ile birlikte kendimizi de bu yeni sürece adapte ederek çalışmalarımıza farklı bir boyut kazandırdık. Artık daha kısa sürede daha çok iş yapma hacmini yakaladık ve bunu çalışma alanlarımızın tamamına etkin bir şekilde uygulamaktayız. Sizde Bahçelievler ECA kombi servisi süreçlerimizden faydalanmak isterseniz bizi en kısa sürede arayabilirsiniz. Ayrıca karşılıklı anlaşma sonrasında da cihazlarınızın periyodik tüm bakımlarını düzenli olarak firmamıza yaptırabilirsiniz.

bahçelievler kombi arızası

bahçelievler kombi arızası

Bahçelievler Kombi Servisi Olarak Tüm Çalışmalarımız

Bahçelievler kombi servisi olarak bölgede servis hizmetinin dışında farklı kombi süreçlerini de düzenli bir yürütmekteyiz. Bunlardan size söz edecek olursak;

Yukarıda belirtmiş olduğumuz her bir hizmetle ilgili olarak ilçeden ve ilçeye bağlı tüm semtlerden bizi hemen arayabilir, en kısa sürede yaşadığınız kombi sorunlarına hızlı çözüm alabilirsiniz. Günün 7/24 saati firmamız hizmetinizdedir. Ayrıca çalışmalarımıza da 1 seneye kadar işçilik garantisi sunmaktayız.

 

 

Summary
Bahçelievler kombi servisi
Article Name
Bahçelievler kombi servisi
Description
Bahçelievler Kombi Servisinde Tecrübeyle Buluşuyor Firmamız çok eski senelerden başlayan sektörel tecrübesini, bugün de Bahçelievler’de aynı kalitede devam ettirmektedir. Kombi servisi alanında işinde oldukça deneyimli ekibi, profesyonel kadrosu ile ilçede ve ilçeye bağlı bulunan mahallelerin genelinde birçok iş sürecini birlikte sürdürmektedir. Her sene kış aylarında en sadık dostumuz olan kombilere, kombi servislerini çağırarak gereken özeni göstermeniz gerekmektedir. Kombilerle ilgili bakımların mutlaka uzman kişiler ya da bu alanda yetkili firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Kombi içerisinde yer alan, basınç bulunduran ayrıca basınç sistemi ile birlikte ısınan suyun devir daim ettirilip çalışmasına olanak sunan, kurulmuş olduğu ortamı ısıtan araçlar olmasından dolayı da bu sistemler uzmanlık gerektirmekte, kombi servisi uzmanları tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir. Genel olarak baktığımızda ise kombilerin parçaları, belli başlı olmuş olsa da içerikleri ve birbirlerine olan bağlantıları karmaşık bir yapıda bulunmaktadır.
Author
Publisher Name
kombi acil servisi
Publisher Logo
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir