Beko kombi hata arıza kodları

Beko Kombi Hata Kodları

İstanbul genelinde birçok markanın ürünleriyle ilgili çözüm sağlayan firmamız Beko kombi hata kodları ile ilgili aşağıda yer alan hatalar hakkında siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmekte ve sorunun çözümü ile ilgili yolları sizlerle paylaşmaktadır. Olası meydana gelebilecek tüm hatalarla ilgili olarak firmamızdan her zaman profesyonel hizmet alabilir, dilediğiniz zaman alanında nitelikli, sektörel tecrübesi en üst seviyelerde bulunan ekibimizden anında çözüm alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen bizimle iletişime geçmektir.

Beko Kombi Arıza Kodları

İstanbul genelinde birçok markanın ürünleriyle ilgili çözüm sağlayan firmamız Beko kombi arıza kodları ile ilgili aşağıda yer alan hatalar hakkında siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmekte ve sorunun çözümü ile ilgili yolları sizlerle paylaşmaktadır. Olası meydana gelebilecek tüm hatalarla ilgili olarak firmamızdan her zaman profesyonel hizmet alabilir, dilediğiniz zaman alanında nitelikli, sektörel tecrübesi en üst seviyelerde bulunan ekibimizden anında çözüm alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen bizimle iletişime geçmektir.

Beko Kombi E01 Hatası Arızası Kodları

Bu hatanın genel sebebi kombide meydana gelen başarısız ateşleme durumu ve gaz besleme hatasıdır. Beko kombi E01 hatası arızası durumunda kullandığınız cihaz gaz kesilme olayı gerçekleştiği anda kendisini emniyete alarak ekranda E01 kodunun gözükmesini sağlamaktadır. Böyle bir durumda ise yapmanız gereken R tuşuna basılı tutup 2 saniye beklemek olacaktır. Cihazı maksimum 3 defa resetlemeniz durumunda sorun devam etmekte ise firmamızı hemen arayarak teknik bilgi alabilirsiniz.

Beko Kombi E02 Hatası Arızası Kodları

Bu hatanın genel sebebi kombide meydana gelen aşırı ısınma emniyetinden dolayı termostatın hata vermesidir. Beko kombi E02 hatası arızası durumunda su sıcaklığında gereğinden fazla ısınma, cihaz üzerinde yer alan NTC adı verilen sensörlerin devreye girmemesi durumunda cihaz kendisini emniyete almaktadır. Bu durumun çözümü içinse RESET şeklinde görülen bir yazı yazar ve anahtar sembolü belirir. Ekranda ise E02 kodu gözükür. Böyle bir durumda yine kombinizin petek vanalarını kontrol ederek 3 tanesinin açık olmasına dikkat ediniz. Sonrasında ise 20 dakikalık bir süreç kombinin elektriğini keserek tekrardan bu süre sonrasında kombinizi açın ve reset işlemini gerçekleştirin. Eğer arıza halen devam ederse firmamızı hemen arayarak bilgi alabilirsiniz.

Beko Kombi E03 Hatası Arızası Kodları

Beko markasına ait ürünlerde ortaya çıkan bu durum genel olarak hava basınç anahtarlarında meydana gelen arızalardan ortaya çıkmaktadır. Beko Kombi E03 hatası arızası meydana gelmesi durumunda kombinizin üreticisi tarafından içerisine yerleştirilmiş olan hava basınç anahtarının sayesinde atıkgazların çıkışı, taze havaların kombiye girişlerinde geri tepmei tıkanma gibi olası problemler olması durumunda cihazlar kendisini emniyete alarak ekranda E03 kodu belirmektedir. Eğer kombinizin baca bağlantılarında herhangi bir sorun görülmezse muhtemel olarak hava presostatı, fan motoru gibi parçalarda sıkıntılar çıkmaktadır. Böyle bir durumda firmamızı arayarak hemen teknik destek alabilirsiniz.

Beko Kombi E04 Hatası Arızası Kodları

Beko markasına bağlı bulunan ürünlerde bu durum genellikle alev kaybından dolayı yaşanan emniyet hatalarından kaynaklanmaktadır. Beko Kombi E04 hatası arızası durumuyla karşılaşmanız durumunda kombiye özel alev ayarlarınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer kontrol sonucunda sorun devam ediyorsa firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Beko Kombi E05 Hatası Arızası Kodları

Beko markasına ait ürünlerde bu durum genellikle tesisat sularının sensörlerinde meydana gelen olası durumlarda görülmektedir. Beko Kombi E05 hatası arızası ile ilgili bu hatanın olması durumunda ekranda E05 hatası görülmektedir. Böyle bir durumda kaloriferinizin NTC’sini değiştirmeniz gerekmektedir. Bununla ilgili olarak yine firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Beko Kombi E06 Hatası Arızası Kodları

Beko markasının ürünlerinde görülen bu durum genellikle kullanım sularının sensörlerinde meydana gelen olası durumlardan kaynaklanmaktadır. Beko Kombi E06 hatası arızası olduğu durumlarda ekranda genel olarak E06 kodu belirmektedir. Böyle bir durumda sıcak suyunuzun NTC’sini değiştirmeniz gerekmektedir. Bununla ilgili olaraksa firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Beko Kombi E10 Hatası Arızası Kodları

Beko markasının ürünlerinde bu durum genellikle düşük basınç arızalarından kaynaklanmaktadır. Beko Kombi E10 hatası arızası ile ilgili olarak sistem basınç değerini kontrol etmeniz gerekmektedir. Firmamız tarafından tavsiye edilen su bar ayarı ise 1,5 ile 2,0 arası bir değerdir. Sonrasında ise cihaz üzerinde bulunan R tuşuna basarak 2 saniye süreç basılı tutmanız gerekmektedir. Bu durumda cihaz arızadan çıkmaktadır. Eğer arızadan çıkmazsa firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Beko Kombi E25 Hatası Arızası Kodları

Beko markasına bağlı ürünlerde meydana gelen bu durum genellikle pompalarda oluşan blokaj arızalarından kaynaklanmaktadır. Beko Kombi E25 hatası arızası ile ilgili kombiler uzun süreli kapalı kaldığında bu durum oluşmaktadır. Sorunun çözümü ile ilgili olarak firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Beko Kombi E26 Hatası Arızası Kodları

Beko markasına bağlı ürünlerde meydana gelen bu durum genellikle pompalarda oluşan blokaj arızalarından kaynaklanmaktadır. Beko Kombi E26 hatası arızası ile ilgili kombiler uzun süreli kapalı kaldığında bu durum oluşmaktadır. Sorunun çözümü ile ilgili olarak firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Beko Kombi E35 Hatası Arızası Kodları

Beko markasına ait ürünlerde görülen bu durum genellikle alev oluşumunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Beko Kombi E35 hatası arızası ile ilgili olarak gaz saatleriniz yanında yer alan gaz vananızın açık olduğundan emin olduktan sonra kombi yanında yer alan gaz vanalarının açık olduğunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Böyle bir durumda cihaz üzerinde yer alan R tuşuna elinizi 2 saniye basılı tutarak 3 defa bu işlemi tekrar etmeniz gerekir. Eğer bunun sonucunda hata devam ederse firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Beko Kombi E96 Hatası Arızası Kodları

Beko markasına ait ürünlerde meydana gelen bu durum düşük voltajdan kaynaklanmaktadır. Beko Kombi E96 hatası arızası ile ilgili olarak cihaz kendisini emniyete alarak ekranda E96 hatasını göstermektedir. Voltajın normal değerine dönmesi sonucu ise cihaz kendisini resetlemektedir. Buna çözüm olarak elektrik voltajınızı kontrol etmeniz gerekir, ayrıca bu hatanın yaşanmaması için regülatör adı verilen cihazı taktırarak voltaj sabitleme yaptırabilirsiniz. Sorunun devam etmesi durumunda ise firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Summary
Beko kombi arıza hata kodları
Article Name
Beko kombi arıza hata kodları
Description
İstanbul genelinde birçok markanın ürünleriyle ilgili çözüm sağlayan firmamız Beko kombi arıza kodları ile ilgili aşağıda yer alan hatalar hakkında siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmekte ve sorunun çözümü ile ilgili yolları sizlerle paylaşmaktadır. Olası meydana gelebilecek tüm hatalarla ilgili olarak firmamızdan her zaman profesyonel hizmet alabilir, dilediğiniz zaman alanında nitelikli, sektörel tecrübesi en üst seviyelerde bulunan ekibimizden anında çözüm alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen bizimle iletişime geçmektir.
Author
Publisher Name
Kombi acil servisi
Publisher Logo