Ferroli kombi hata arıza kodları

Ferroli Kombi Arıza Kodları

İstanbul genelinde farklı birçok markanın ürünlerinde meydana gelebilecek olası arıza hata durumları ile ilgili olarak profesyonel çözümler üreten firmamız Ferroli kombi arıza kodları ile ilgili olarak aşağıda yer alan hatalarla ilgili olarak siz değerli müşterilerini bilinçlendirip, sorunların çözümleri ile ilgili yolları sizlerle paylaşmaktadır. Karşılaşacağınız hatalarlal ilgili olarak firmamızdan her zaman profesyonel hizmet alabilir, firmamızı her zaman kalıcı çözümler için arayabilirsiniz.

Ferroli Kombi A01 Arızası Kodu

Ferroli kombi a01 arızası genellikle kombiniz ateşleme işlemini gerçekleştiremediğinde alev oluşmadığından dolayı böyle bir arıza kodu göstermektedir. Bu durumla karşılaşırsanız firmamızı arayarak profesyonel ekibimiz sayesinde kalıcı çözüm sağlayabilirsiniz.

Ferroli Kombi A02 Arızası Kodu

Ferroli kombi a02 arızası genellikle kombinizin alevleme ve ateşleme düzeneğinin kötü olduğu durumlarda ortaya çıkmaktadır. Bunun ayrıca farklı birkaç sebebide olabilmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi A03 Arızası Kodu

Ferroli kombi a03 arızası genellikle kombinizin eşanjör sisteminde meydana gelen koruma sisteminden dolayı kaynaklanan durumlarda ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi F04 Arızası Kodu

Ferroli kombi f04 arızası genellikle kullanmış olduğunuz kombinin baca termostatında bir arıza olmasında ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi F05 Arızası Kodu

Ferroli kombi f05 arızası genellikle kullanmış olduğunuz kombinin prosestatında olası bir arızalanma durumu olduğunda ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi A06 Arızası Kodu

Ferroli kombi a06 arızası genellikle kullandığınız kombinin 4 dakika içerisinde 5 defa alev eksiği olmasından dolayı kaynaklanan bir arıza durumudur. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi F08 Arızası Kodu

Ferroli kombi f08 arızası genellikle kombinizde bulunan eşanjörün aşırı derecede ısınması sonucunda kombi göster panelinizde görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi F10 Arızası Kodu

Ferroli kombi f10 arızası genellikle kombinizin NTC su sensörünün bozulmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi F11 Arızası Kodu

Ferroli kombi f11 arızası genellikle kombinizin NTC su sensörünün bozulmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi F14 Arızası Kodu

Ferroli kombi f14 arızası genellikle kombinizin NTC emniyet sensörünün bozulmasından dolayı ortaya çıkmakta olan bir arızadır. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi F34 Arızası Kodu

Ferroli kombi f34 arızası genellikle kombinizin gerilim arızasından dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi F35 Arızası Kodu

Ferroli kombi f35 arızası genellikle kombi frekansınızın arızalanması sonucunda ortaya çıkmakta olan bir hatadır. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi F37 Arızası Kodu

Ferroli kombi f37 arızası genellikle kombi ve tesisat basıncının yetersiz kalmasından dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi F39 Arızası Kodu

Ferroli kombi f39 arızası genellikle kombinizin harici NTC sensörünün bozulmasından dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi F40 Arızası Kodu

Ferroli kombi f40 arızası genellikle kombinizin tesisat basıncının yüksek olmasından dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde bir arıza kodu almanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.