Kombi Acil Servisi Tanıyın

Seneler öncesinden başladığımız bu meslekte, kendimizi gelişen teknolojiye ve yaşam döngüsüne göre daha da geliştirerek sizleri daha fazla memnun edebilmek adına var gücümüzle çalışmaktayız. Kadromuz ister mesleki yeterlilik olsun, ister meslek hakkında edinmiş olduğu deneyimler olsun tüm bilgisini yapmış olduğu her işe yansıtan oldukça donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Firmamız, yürüttüğü profesyonel hizmetleri ve kesintisiz bir şekilde devam eden hizmet anlayışıyla sektöründe alabileceğiniz en uygun rakamları size sunmakta, müşteri memnuniyetinde hiçbir şekilde taviz vermemektedir. Kombi Acil servis firması olarak soğuk ve oldukça çetin bir şekilde geçen kış aylarını mutlu bir gülümseme, sıcacık bir ortamda geçirmenizi sağlamak için günün her saat diliminde profesyonel ekibimizle hizmetinizde olduğumuzdan dolayı da kendimizle gurur duyuyoruz.

Kombi Acil Servis Olarak Kurum Hedefimiz

Firmamız yılların verdiği oldukça gelişmiş olan servis bilinciyle müşterilerine hizmeti ilk amaçları arasına almıştır. Hizmet etkinliklerimizi tam manada arttırmak için firma olarak üzerimize düşen bütün sorumlulukları etkin bir şekilde yerine getirmekteyiz. Firmamızda yer alan her bir çalışanımıza Kombi acil servis olarak mesleki tecrübelerini arttırmalarına yönelik, ayrıca müşterilerimizde etkin bir diyalog kurabilmeleri için detaylı olarak bilgi ve eğitimler verilmektedir. Haftalık, aylık ve günlük olarak ekibimiz ve çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz ekipmanlarımızın kontrolleri rutin olarak yapılmaktadır. Bunun sonucu olaraksa kontrollerimiz neticesinde gözümüze takılmış olan her bir sorunla öncelikli olarak müdahale ederek, müşterilerimizi hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmamaktayız.

Acil Kombi Servisi Olarak Hizmetlerimiz

Firmamız öncelikle müşteri memnuniyet endeksli çalışmakta olup, hizmet ağını her geçen gün müşteri taleplerine ve ihtiyaçlarına göre genişletmektedir. Acil kombi servisi olarak önceliğimiz işimizde sağlam temeller atarak, sektörünün en iyisi olmayı başarmaktır. Ayrıca firmamız şubeleşme sürecinde de çok seçici davranmakta ve bu yönde yatırımlarına büyük hız vermektedir. Hizmet içeriğimizi incelediğinizde ise İstanbul genelinde kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arızası, kombi montajı, kombi kurulumu, petek bakımı, petek tamiri, petek temizleme, 2.el kombi satışı gibi birçok iş süreci yer almaktadır. İlerleyen zamanlarda hizmet ağımız da taleplere göre genişleyecektir. Sektörde yer alan firmaları incelediğinizde de görecekseniz ki, firmamız birçok bölgede adını sıkça duyurmakta ve yoğun bir ilgi görmektedir.

Hizmet Alanlarımız

Kombi Acil Servis olarak İstanbul bölgesinde yürütmüş olduğumuz faaliyetler aşağıda yer almaktadır.

Kombi Servisi İstanbul

Kombi Servisi İstanbul

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası içerisinde kombi servisi süreçlerimizde alanında nitelikli, oldukça donanımlı takım arkadaşlarımızla, dur durak bilmeden 7/24 müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız.

Kombi Tamiri İstanbul

Kombi Tamiri İstanbul

İstanbul Kombi Tamiri

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası içerisinde kombi tamiri süreçlerimizde alanında nitelikli, oldukça donanımlı takım arkadaşlarımızla, dur durak bilmeden 7/24 müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız.

İstanbul Kombi Bakımı

İstanbul Kombi Bakımı

Kombi Bakımı İstanbul

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası içerisinde kombi bakımı süreçlerimizde alanında nitelikli, oldukça donanımlı takım arkadaşlarımızla, dur durak bilmeden 7/24 müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız.

Kombi Arızası İstanbul

Kombi Arızası İstanbul

İstanbul Kombi Arızası

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası içerisinde kombi arızası süreçlerimizde alanında nitelikli, oldukça donanımlı takım arkadaşlarımızla, dur durak bilmeden 7/24 müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız.

Kombi Kurulumu İstanbul

Kombi Kurulumu İstanbul

İstanbul Kombi Kurulumu

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası içerisinde kombi montajı, kurulumu süreçlerimizde alanında nitelikli, oldukça donanımlı takım arkadaşlarımızla, dur durak bilmeden 7/24 müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız.

İstanbul Petek Tamiri, Bakımı, Temizleme İşleri

İstanbul Petek Tamiri, Bakımı, Temizleme İşleri

Petek tamiri, bakımı, temizleme işleri İstanbul

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası içerisinde petek tamiri, petek bakımı, petek temizleme süreçlerimizde alanında nitelikli, oldukça donanımlı takım arkadaşlarımızla, dur durak bilmeden 7/24 müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız.