vaillant kombi hata arıza kodları

Vaillant Kombi Arıza Kodları

İstanbul genelinde farklı birçok markanın ürünlerinde meydana gelebilecek olası arıza hata durumları ile ilgili olarak profesyonel çözümler üreten firmamız Vaillant kombi arıza kodları ile ilgili olarak aşağıda yer alan hatalarla ilgili olarak siz değerli müşterilerini bilinçlendirip, sorunların çözümleri ile ilgili yolları sizlerle paylaşmaktadır. Karşılaşacağınız hatalarlal ilgili olarak firmamızdan her zaman profesyonel hizmet alabilir, firmamızı her zaman kalıcı çözümler için arayabilirsiniz.

Vaillant Kombi F00 Arızası Kodu

Vaillant kombi F00 arızası kullanmış olduğunuz kombinin kalorifer tesisatına göndermiş olduğu suyu ölçen sensörde arıza oluşması durumunda görülmektedir. Bu durumda kombinize yer alan NTC sensörü hasar görebilmekte, kablo ve bağlantılarda olası bir kopma meydana gelebilmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F01 Arızası Kodu

Vaillant kombi F01 arızası kullanmış olduğunuz kombinin kalorifer tesisatına göndermiş olduğu dönüş suyunu ölçen NTC sensörü bağlantısında olası bir hata meydana geldiğinde görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F02 Arızası Kodu

Vaillant kombi F02 arızası boyler dondurma sensörünün bağlantılarında herhangi bir sorun olduğunda görülmektedir. Sensörde sorun oluşması, kablolarda kopma durumu, turbolux boyler kartında hata olduğunda bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F03 Arızası Kodu

Vaillant kombi f03 arızası boyler adı verilen sensör bağlantılarında kopma meydana gelmesi sonucunda oluşmaktadır. Boyler kartında bağlantı hatası, hasar meydana gelmesi sonucu bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F91 Arızası Kodu

Vaillant kombi f91 arızası boyler adı verilen sensör bağlantılarında kopma meydana gelmesi sonucunda oluşmaktadır. Boyler kartında bağlantı hatası, hasar meydana gelmesi sonucu bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F10 Arızası Kodu

Vaillant kombi F10 arızası kombinin kalorifere giden suyunu ölçmek için kullanılmış olan sensörde kısa devre meydana gelmesi sonucunda görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F11 Arızası Kodu

Vaillant kombi F11 arızası kombinin kalorifer peteğine göndermiş olduğu suyun ölçümlenmesini sağlayan sensörde kısa devre oluşması sonucunda görülen bir hatadır. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F13 Arızası Kodu

Vaillant kombi F13 arızası boyler sensöründe arıza olması, kablo demeti üzerinde şase meydana gelmesi, bağlantı soketlerinde nem olması durumunda görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F20 Arızası Kodu

Vaillant kombi F20 arızası kalorifer gidiş suyu sıcaklığının aşırı ısınması sonucunda görülmektedir. Ayrıca limit sensöründe arıza, toprak bağlantılarında hata, ateşleme kablosunda sorun olduğu durumlarda yine bu hata görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F22 Arızası Kodu

Vaillant kombi F22 arızası kalorifer gidiş suyu sıcaklık derecesinin yüksek olduğu durumlar görülmektedir. Ayrıca limit sensöründe arıza, toprak bağlantılarında hata, ateşleme kablosunda sorun olduğu durumlarda yine bu hata görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F23 Arızası Kodu

Vaillant kombi F23 arızası kalorifer gidiş suyu sıcaklık derecesinin yüksek olduğu durumlar görülmektedir. Ayrıca limit sensöründe arıza, toprak bağlantılarında hata, ateşleme kablosunda sorun olduğu durumlarda yine bu hata görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F24 Arızası Kodu

Vaillant kombi F24 arızası kalorifer gidiş suyu sıcaklık derecesinin yüksek olduğu durumlar görülmektedir. Ayrıca limit sensöründe arıza, toprak bağlantılarında hata, ateşleme kablosunda sorun olduğu durumlarda yine bu hata görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F25 Arızası Kodu

Vaillant kombi F25 arızası termo kompakt modül bağlantısı noktalarında kopukluk, kısa devre oluşması sonucunda meydana gelmektedir. Bu tür durumlarda termo kompakt kabloları kontrol edilmelidir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Vaillant Kombi F27 Arızası Kodu

Vaillant kombi F27 arızası kombide sahte alev olduğunu göstermektedir. Yani cihaza gaz gelmeme, cihazın ateşleme işlemini tam gerçekleştirememe durumlarında bu hata görülmektedir. Bu şekilde bir arıza kodu ile karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamızı arayarak teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.